5 sekund Bez cenzury

5 sekund bez cenzury

Szukasz zabawnych i towarzyskich gier dla siebie i swoich znajomych na weekendowe wieczory? Nie wiesz jak rozkręcić imprezę? A może chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę grą, która odkryje wiele tajemnic? Jeżeli tak to bardzo dobrze trafiłeś. Ta gra jest dla Ciebie.

Tylko dla dorosłych

5 sekund bez cenzury to gra towarzyska dla dorosłych, która obecnie wiedzie prym na wielu imprezach wśród młodych (i nie tylko) osób. Polega ona na zadawaniu pytań (często bardzo zabawnych) i odpowiadaniu przez członków zabawy. Obowiązkowym elementem w grze jest charakterystyczny i oryginalny – czasomierz, który mierzy czas odpowiedzi.

Postaw na kreatywność

Gra 5 sekund bez cenzury wywołuje wiele śmiechu wśród graczy. Jest bardzo prosta, dlatego też towarzystwo chętnie bierze w niej udział. Sami decydujemy, jak długo gramy i czy odpowiadamy szczerze na pytania, które zawarte są na jej kartach. Wiele pytań jest zabawnych i dość intymnych. Na kartach można spotkać takie pytania jak np.: wymień 3 rzeczy, które można robić w wodzie czy wymień 3 sposoby na zdobycie awansu.

Koszt gry to wydatek około 35 zł ( https://rewolucja.co.uk/5900511015591/5-sekund-bez-cenzury-trefl ). Jest to świetny pomysł na prezent dla przyjaciół lub znajomych z bardzo dużym poczuciem humoru. To również świetna alternatywa, by pobyć ze znajomymi i pośmiać się we własnym gronie, bez telefonów i telewizora. Warto tak spędzać wieczory, gdyż dobra zabawa na nich jest wręcz gwarantowana. Powodzenia.

Dodaj komentarz