Jakie gadżety Playstation warto dokupić

gadżety playstation

Na pierwszym miejscu oczywiście należy umieścić nowoczesny pad do gier, jeśli lubimy towarzystwo, koniecznie trzeba dokupić drugi do pary. Kontrolery umożliwiają nie tylko intuicyjne poruszanie się po ekranie, dostarczają również naszym zmysłom określone bodźce w formie, specjalnie dopasowanych do danego momentu w grze, wibracji. Pady mogą zmieniać rownież, w zależności od panującej sytuacji w grze, swoje podświetlenie. Kontrolery mają też wbudowany mały głośniczek, przez który możemy usłyszeć najsubtelniejsze dźwięki, takie jak kroki, szum wody czy wiatru.

Niezbędne akcesoria playstation

Aby zabawa szybko się nie zepsuła wskutek niespodziewanego rozładowania pada, dobrze byłoby zaopatrzyć się w stację dokującą. Stacja taka jest idealnym rozwiązaniem, jeśli cenimy sobie estetykę i nie lubimy niepotrzebnej plątaniny kabli.

Kolejnym, wydaje się wręcz niezbędnym, gadżetem Playstation jest kamerka, umożliwiająca korzystanie z wielu gier online, ale także daje nam dostęp do świata gier rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki elastycznej podstawce można ją regulować we wszystkich płaszczyznach. Dzięki temu gadżetowi można prowadzić także transmisje online ze swoich gier.

koszulka playstation

Dobry gracz nie obędzie się również bez bezprzewodowych zestawów słuchawkowych. W ten sposób nie jest się rozpraszanym przez dżwięki pochodzące z otoczenia. Najczęściej taki gadżet ma wbudowany mikrofon, dzięki któremu możemy transmitować lub nagrywać swój głos.

Wszystkie te akcesoria Playstation wpływają na jakość odczuć gracza jakie daje mu wirtualna rzeczywistość.