Komputery Dell dedykowane dla graczy

Marka Dell jakiś czas temu ukazała sprzęt dedykowany typowo dla graczy spędzających przed ekranem długie godziny, którzy uwielbiają nowinki ze świata gier i często sięgają po tytułu wymagające najlepszych parametrów technicznych. Wymagania te świetnie spełniają komputery Dell z serii Alienware.

Dell Alienware

Dostępne w sklepie At-Outlet komputery Dell Alienware zostały zaprojektowane typowo z myślą o graczach. Nie chodzi tu o najpopularniejsze tytuły, ale również o stale pojawiające się na rynku nowości, które wymagają coraz to lepszych parametrów technicznych komputera. Alienware łączy w sobie niezwykłą wydajność grafiki z mocą procesora i opcja obsługi wirtualnej rzeczywistości. Wielkość pamięci RAM to standardowo od 8 do 16 GB. Podświetlana klawiatura wyposażona w dodatkowe przyciski gamingowe i odpowiednio dopasowany touchpad gwarantują wygodną i swobodną rozgrywkę w wirtualnym świecie.

Jaka jest cena komputerów Dell Alienware?

Niestety, w przypadku Alienware cena idzie w parze z jakością. Komputery tej serii kosztują od 4-5 do blisko 20 tysięcy złotych. Gwarantują jednak wysoką jakość parametrów technicznych i to, że nowości ze świata gier w najbliższym czasie nie okażą się zbyt mocne na domowe komputery. Nie ma gry, której nie są się uruchomić na tak wydajnym i bogato wyposażonym sprzęcie. W przypadku testerów gier i innych osób zajmujących się tą tematyką zawodowo, Alienware są jednymi z podstawowych narzędzi pracy.

Dodaj komentarz